Notice: Undefined index: nerede in /home/content/03/3304203/html/wp-content/themes/simple-bootstrap/single-proje.php on line 34

Before you start taking it is necessary to consult with your doctor and notify him that in the future you can take the drug with alcohol. meet-the-vardenafil.com. Reaction to the active substance Vardenafil in a joint reception with alcohol in different people can differ, some can pass completely without consequences, and someone may come allergic reaction. The doctor will help you choose the optimal dosage not to have side effects.

Doğa Koleji – İzmir Bornova Bilim Okulu

İzmir’in öncü inşaat şirketi Yaman Group ve Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarından Doğa Koleji Evka 3’de bir ortaklığa daha imza attı. 2015 – 2016 Eğitim Yılı’nda öğrencileriyle buluşacak olan İzmir Bornova Bilim Okulu; Yaman Group ‘a ait 4.365 m2’lik bir arsa üzerine yapılandırıldı.

48 derslikten oluşan kampüste; 174 m2’lik buz pisti, 320 kişilik konferans salonu, 270 m2 kapalı spor salonu, ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor.

İzmir Bornova Bilim Okulu; öğrencilerine 2.622 m2’lik yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtarırken akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

Kampüs aynı zamanda tabletli eğitim, teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.