KAMPANYALAR

Günel Apartmanı | Teslim edilmek üzere!

Tüm odalar muhteşem ada ve deniz manzarasına sahiptir. Göztepe Parkı Mevkii (Tütüncü Mehmet Efendi Sok. ile Bağdat Caddesi kesişiminde), Bağdat Caddesi üzerinden araç ve yaya girişli .

Projemizin sunduğu avantajlardan yararlanmak için gecikmeyin.

PROJEYE GİT

Hemen Ara!

0 216 345 6554

Kardeşler Apartmanı | Satışa başlandı!

Normal ve dubleks 2+1 daireleri bulunan Kardeşler Apartmanı, Kadıköy'ün en tercih edilen bölgesindedir ve köşe apartman konumundadır. Kentsel dönüşüm projesi olan Kardeşler Apt.'nın işlemlerine başlanmış olup, 2017 sonunda teslim edilecektir

Projemizin sunduğu avantajlardan yararlanmak için gecikmeyin.

PROJEYE GİT

Hemen Ara!

0 232 489 1173

Kuruüzüm Apartmanı | Küçükpark'taki fırsat!

İzmir’in gözbebeği Bornova Küçükpark mevkiindeki kentsel dönüşüm projemiz Kuruüzüm Apartmanı, 2+1 ve 1+1 daire seçenekleriyle modern ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Toplam 20 daireden oluşan projemizin sunduğu avantajlardan yararlanmak için gecikmeyin.

PROJEYE GİT

Hemen Ara!

0 232 489 1173

Studio Nova Bornova | Satışı Tamamlandı!

Bornova'da, merkezin avantajlarını kendi olanaklarıyla bütünleştiren 41 konutluk proje YAMAN GROUP'un yeni mimari konseptini yansıtıyor.

Studio Nova adından da anlaşılacağı gibi yepyeni bir konsept. Tamamen genç jenerasyonun istek ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış modern bir proje.

Çağımızın bu giderek yükselecek olan konut trendlerine Yaman Grup olarak Studio Nova ile bizde ortak olmak istedik. İzmir’in en merkezi yerlerinden Bornova’da yükselecek olan projemizde standartlarınızda taviz vermeden, uygun fiyatlarla herkese benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

PROJEYE GİT

Hemen Ara!

0 232 489 1173

Plaza Nova Bornova | Son Fırsatlar

Plaza Nova İzmir'in Kalbinde, benzersiz bir proje.

Ege Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, Forum Bornova, Metro, Otoyol, Otogar hemen yanı başınızda.

Plaza Nova'nın benzersizliği sadece konumunda değil, yüksek inşaat kalitesi ve modern mimari anlayışıyla, maksimum konfor için hiç bir detayı atlamadık. Merkezi ısıtma ve sıcak su, Salonda ve yatak odalarında split klima ünitesi, merkezi uydu sistemi, mutfakta ocak, fırın, davlumbaz. Banyoda temperli cam duş kabini, hilton lavabo, salonda ışık bantı, antrede vestiyer, ısıcamlı alüminyum doğramalar, balkonlarda temperli cam ve alüminyum korkuluk.

PROJEYE GİT

Hemen Ara!

0 232 489 1173
" YAMAN GROUP ile geleceğe şimdiden başla! "