36

Yıllık Deneyim
Biz Kimiz?
About About About About
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Aile şirketi olan Yaman Group İnşaat 1970’lerde faaliyetine başlamıştır. Şirketimiz başarı grafiğini birkaç yıl içerisinde yükseltmiş ve Ege sahilindeki potansiyelin artışı nedeniyle, bu bölgedeki yatırımlarına devam etmiştir. Yaman Group İnşaat Şirketi bu yatırımlarından birine 1988 yılında bir turizm tesisi kurmayı planlamış ve Kuşadası’nda Otel Adakule’nin inşaatını tamamlayarak 1990 yılında faaliyete geçirmiştir. Hem inşaat hem de hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firma topluluğu Yaman Group, yeni nesil yöneticileri ile 2007 yılından itibaren yeni sözleşmeler ile çalışma alanında mühendislerin ve teknisyenlerin sayısını arttırmıştır. 2011 senesi ile İzmir, Ayvalık, Kuşadası ve Söke ilçelerindeki yap-sat inşaatlarıyla bu sektörde yerini sağlam temellere oturtan firma, işletme ve şirket merkezini İzmir’e getirmesiyle hızla İzmir ve Ege bölgesindeki resmi işlere de özen göstermeye başlamıştır. Tek başına ya da kardeş firmalarıyla ortak girişimlerle üstlendiği bu işlerde özellikle karayolları, demiryolları ve altyapı işlerine yoğunlaşan Yaman Group, kısa bir sürede kurduğu makine parkı ve personel ekibi ile daha da güçlenmiştir.

Yurtiçi ve uluslararası platformlarda turizm ve inşaat alanlarında her zaman güçlü ve güvenli bir marka olmaya kararlıyız. Dürüstlük, ilke ve insan değerini ön plana çıkarmak, her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde önemsemek, en önemli prensiplerimizdir.

misyonumuz
Misyonumuz

Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için kalite, güvenilirlik ve inovasyonla çalışıyoruz. İnşaat sektöründe lider bir şirket olarak, müşterilerimize sürdürülebilir ve estetik açıdan tatmin edici çözümler sunarak topluma değer katmayı amaçlıyoruz. Her projemizde, etik değerlere bağlılık, çevresel sürdürülebilirlik ve iş güvenliği önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, inşaat sektöründe geleceği şekillendirmek ve inovasyonu teşvik etmek üzerine kurulmuştur. En yüksek kalite standartlarına sahip projeler üreterek, sektördeki öncü rolümüzü sürdürmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, çevre dostu inşaat yöntemleri ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle, dünya çapında tanınan bir inşaat şirketi olmayı amaçlıyoruz. İnsanları, doğayı ve gelecek nesilleri düşünerek hareket ediyor ve toplumumuza olumlu bir etki sağlama sorumluluğumuzu taşıyoruz.

İletişim
Teslim Edilen m2

140.000+

Teslim Edilen m2

Uzman Çalışan

21+

Uzman Çalışan

Teslim Edilen Konut

470+

Teslim Edilen Konut

kale
eczacıbaşı vitra
modda
siemens
lg
aksa
buderus
franke
lineadecor
hüppe
ındoorlife
artella
isicamkonfor
rehau
kone
schindler
xenonsmart